Kariéra

Průběžně hledáme nové kolegy a kolegyně na pozice projektových manažerů liniových staveb a TZB. Pokud byste s námi rádi spolupracovali, ozvěte se nám prostřednictvím formuláře níže.

Projektový manažer/ka - senior

Pracovní náplň:

  • řízení projektu ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, předání, vyhodnocení a uzavření
  • dohled nad řízením projektů ve všech jeho fázích, včetně vyjednávání ve smluvních záležitostech přidělených projektů
  • řízení všech dostupných zdrojů a změn v projektech
  • řízení finančních zdrojů, nákladů, výnosů a cash-flow přidělených projektů
  • řízení a kontrola zpracování veškeré potřebné dokumentace k jednotlivým projektům
  • koordinace a spolupráce při tvorbě vstupních analýz předmětů a cílů projektů
  • stanovení časových a finančních plánů projektů
  • sestavení, vedení a řízení projektových týmů
  • koordinace postupu prací v návaznosti činností v jednotlivých úkolech
  • analýza a řízení rizik a příležitostí v projektech
  • reportování stavu realizace projektů směrem dovnitř projektového týmu i směrem ven na stranu zadavatele projektů a vedení dotčených společností
  • zajištění předání výstupů z projektů a zajištění akceptace těchto výstupů zúčastněnými stranami
  • řízení kvality projektů, včetně kontroly hygieny a bezpečnosti práce
  • připomínkování rozpracované projektové dokumentace (zejména s ohledem na proveditelnost a úplnost projektovaných činností)
  • zpracování návrhů realizačních harmonogramů
  • řízení činnosti na zakázkách podle schválené projektové dokumentace a v souladu s rozhodnutími stavebního úřadu, případně jiných dotčených úřadů
  • zkušenosti s výstavbou a realizací FVE vítána

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • účast na unikátním projektu v České republice
  • přátelské prostředí
  • možnost osobního růstu, rozšiřování znalostí, dovedností a osobních kvalit
  • pracovní poměr na dobu neurčitou nebo OSVČ

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxi v oblasti projektového řízení staveb (v teplárenství výhodou)
  • zodpovědný přístup k práci
  • samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

Konzultant/ka prodeje tepla a chladu

Co vás čeká

  • aktivní práce se zákazníky a získávání nových klientů a zakázek

  • prezentování projektu: schopnost efektivně prezentovat produkty a služby společnosti a přesvědčit stávající a potenciální zákazníky o jejich hodnotě je důležitou kvalitou

  • zajišťování technických jednání, aby byly splněny všechny technické požadavky na produkty a služby společnosti

  • příprava technicko-obchodních nabídek

  • administrace a kontrola smluv

  • evidence obchodních případů

Zákazníci

  • municipality, firmy a soukromí majitelé budov: tyto skupiny zákazníků využívají teplo pro vytápění a ohřev vody a chlad pro chlazení objektů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • ukončené VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání nebo praxi v oboru teplárenství, energetika, strojírenství;

  • schopnost poskytovat základní poradenství v oblasti výměníkových stanic, domovních rozvodů tepla a chladu;

  • schopnost pracovat s výkresovou dokumentací;

  • zkušenosti s tvorbou nabídek;

  • znalost vedení obchodních schůzek;

  • samostatnost, pečlivost a flexibilitu;

  • řidičský průkaz sk. B.

Výhodou bude, pokud budete mít

  • dlouhodobou praxi v oboru teplárenství, energetika, stavebnictví, reality.

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavou samostatnou práci s lidmi zapálenými pro věc a odpovídající platové ohodnocení;

  • práci u ekonomicky stabilní společnosti s obrovským růstovým potenciálem;

  • vysokou míru samostatnosti;

  • pracovní poměr na dobu neurčitou.

Zaujala vás některá z pozic, na níž hledáme kolegu či kolegyni? Ozvěte se nám. Napište i v případě, že byste měli zájem s námi spolupracovat a vhodnou volnou pozici jste aktuálně nenašli.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s Podmínkami zpracování osobních údajů.